بازاريابي اينترنتي و سئو

هفتگي SEO ارزيابي در Ahrefs وبلاگ: هفته از 2014 اوت 29

بينش ما  

چرا بايد شما به HTTPS سوئيچ كنيد؟ گوگل جان مولر وزن

از آنجا كه، قضاوت توسط كلمات گوگل، تعويض به HTTPS تنها وب سايت شما رتبه بندي كمي در حال حاضر افزايش دهد، بدون هيچ زحمتي در همه آن را به ارزش؟ گزارش مت جنوبي كه جان مولر گوگل در اين وزن است و دلايل خود را براي اينكه چرا شما بايد به HTTPS تغيير داد!

داراي ايميل 4300٪ بازدهي سرمايه در حالي كه رسانه هاي اجتماعي هيچ؟

"شما نمي توانيد مردم بگويم كه ايميل يك ROI بهتر از شبكه هاي اجتماعي حتي اگر" داده بزرگ "اعداد مي گويد." چرا؟ ني ني آشپز شما يادآوري مي كند كه رسانه هاي اجتماعي است در اوايل قيف فروش در حالي كه ايميل است در پايان، بنابراين مقايسه ROI از آنها مانند مقايسه سيب و پرتقال! آيا شما موافق هستيد؟

تحقيقات و روند SEO

پنگوئن 3.0 اجراي آيا اشك به چشمان شما به ارمغان بياورد

آيا پنگوئن 3.0 اجراي گوگل را اشك شوق و يا نااميدي به چشم خود را؟ با توجه به چاك قيمت، آن را در مشخصات لينك دهنده خود را چگونه تميز است بستگي دارد! در اين پست او بر اهميت چك كردن مشخصات لينك خود را به طور منظم به اطمينان حاصل شود كه آن را تميز و سهام برخي از مراحل شما بايد براي محافظت از وب سايت خود و يا بهبود يافتن از پنگوئن را.

پاندا داراي يك گوشي - در اينجا 7 كارها را انجام دهيد به اين تست در حال حاضر

توسط پاندا ضربه كردم و يك قطره بزرگ در ترافيك آلي گوگل تجربه؟ بررسي وب سايت شما بر روي يك كامپيوتر روميزي، البته، اما در مورد تلفن همراه را فراموش نكنيد، به خوبي! در اين مقاله گلن گيب به تشريح هفت چيزهايي كه شما مي توانيد انجام دهيد براي شناسايي و رفع مشكلات پاندا بالقوه براي كاربران تلفن همراه.

چرا شما بايد درباره رتبه مراقبت

هنگامي كه آخرين باري كه شما رتبه سايت خود را چك بود؟ نمي تواند به ياد داشته باشيد؟ خيلي بد است. به گفته ديو ديويس، رتبه است و ادامه خواهد داشت براي آينده قابل پيش بيني، تابع مهم ترين گوگل به درك. چرا از آن است كه هنوز هم مهم است؟ چون اين مي تواند به شما كمك كند درك قصد و هدف از الگوريتم جستجوي آلي گوگل و به روز رساني آن است.

تكنيك هاي بينگ در جستجوي شناسايي هرزنامه و تصفيه آب و تصفيه

علاقه مند به پيدا كردن چگونه الگوريتم هاي جستجوي بينگ را شناسايي، فيلتر و اسپم مبارزه با بهبود كيفيت جستجوي خود را؟ بري شوارتز توجه ما را به يك پست وبلاگ در بينگ جستجو وبلاگ به نام وب فيلتر هرزنامه، كه در آن ايگور جسم مدور، مدير توسعه اصلي تيم كيفيت صفحه اول بينگ، توضيح مي دهد كه روش بينگ استفاده مي كند براي مقابله با اسپم.

بينش كارشناس در آينده از جستجوگرها، قسمت 1

SEO نگه مي دارد در حال تحول. اين قطعا متفاوت خواهد بود در سال 2015، اما چگونه؟ Trond Lyngbø خواسته 16 كارشناسان صنعت SEO مورد اعتماد براي به اشتراك گذاشتن افكار خود را در آينده SEO فراهم مي كند و در اين مقاله ديدگاه هاي ارزشمند خود را. با استفاده از اين اطلاعات براي برنامه ريزي استراتژي خود را در جستجوگرها براي سال 2015 و فراتر از آن!

ظهور و سقوط گوگل تاليف براي نتايج جستجو: آن را بيش از اين

بگو خوب خداحافظي به گوگل تاليف! اريك Enge و مارك Traphagen انتقال اخبار اعلام شده توسط جان مولر گوگل كه گوگل متوقف خواهد شد نمايش نتايج نويسندگي در جستجوي Google و ديگر نمي خواهد رديابي شود داده ها از محتواي با استفاده از افزونه rel = author. اطلاعات بيشتر در مورد تاريخ تاليف بدانيد، دليل اين كه چرا گوگل اين برنامه به پايان رسيد، و برخي از افكار در مورد آينده اقتدار نويسنده در

بازاريابي محتوا

19 درس از رهبران در بازاريابي محتوا

احساس اينكه شما ممكن است برخي از نكات بازاريابي محتوا از رهبران انديشه استفاده كنيد؟ برايان كلارك، برايان Halligan، و سهم جو Pulizzi در اين پست نظر كارشناسان خود را در وضعيت فعلي بازاريابي محتوا و ارائه راهنمايي عملي براي كمك به شما در دستيابي به موفقيت بازاريابي محتوا.

گوگل منتشر مطلب خود را، كجا اين را جستجو بازاريابان؟

تكامل جستجو هرگز متوقف نمي شود. بريتني صفحه به درستي اشاره مي كند كه از فقط يك جمع از اطلاعات، گوگل به يك ناشر تبديل شده است. چه آن را براي بازاريابان جستجو چيست؟ چه بايد انجام مي دهند براي انطباق با تغييرات؟ شما مقدار زيادي از راهنمايي بزرگ در پست پيدا كردن، اما نكته مهم اين است كه: ادامه به تمركز بر روي عناصر اساسي SEO، در حالي كه به طور همزمان تركيب رفتارهاي جستجو جديدتر.

پيمايش نامتناهي براي محتوا شما: جوانب مثبت و منفي

هنگامي كه آن را به بازار مي آيد محتوا، چه مطالب خود را مي گويد بسيار مهم است. اما شما بايد در مورد چگونه آن را در وب سايت خود به نظر مي رسد، و همچنين فراموش نكنيد! آيا در نظر شما نصب پيمايش نامحدود را به وبلاگ خود، از آن به نظر مي رسد آخرين روند؟ در اين پست آماندا DiSilvestro توضيح مي دهد كه چگونه كار مي كند و جوانب مثبت و منفي به اين روش ارزيابي.

7 مسائل مربوط به مطالب تكراري اذيت نمودن رتبه بندي وب سايت شما: تكثير فهرست جستجوگرها حذف محتوا

برخورد با مسائل مطالب تكراري مانند يك وظيفه دلهره آور به نظر مي رسد؟ نه بيشتر، با اين حذف محتواي چك ليست SEO تكراري! كشف 7 موارد شايع ترين مسائل تكراري محتواي شما بايد تعمير به منظور رسيدن به بالاترين رتبه بندي براي وب سايت شما و پاداش كار سخت شما.

ساختمان پيوند

لينك دهنده به روز مي آوري

ربكا Haden به درستي اشاره مي كند كه لينك دهنده با كيفيت بالا شما سعي مي كنيد تا سخت براي بهبود رتبه بندي خود را، تنها كار تا زماني كه URL كار مي كند. چه مي شود اگر شما نياز به ايجاد تغييرات به آدرس وب يك صفحه؟ آيا اين به معني تمام كساني كه لينك هاي مفيد را از دست خواهد؟ به هيچ وجه! كشف برخي از مراحل شما بايد براي دريافت لينك با ارزش خود را به روز رساني.

 

رسانه هاي اجتماعي

فيس بوك مي رود پس از "كليك كنيد، طعمه" عناوين با به روز رساني اخبار

گزارش مارتين بك كه، با هدف كاهش تعداد عناوين گمراه كننده و مبهم است كه كاربران آن را ببينيد، فيس بوك اعلام كرد تغيير اخبار الگوريتم خوراك. آنها در حال حاضر در مقابل سرفصل كليك طعمه مبارزه، "به دنبال در چگونه مردم طولاني صرف خواندن يك مقاله به دور از فيس بوك و در نسبت افراد با كليك بر روي محتواي نسبت به مردم بحث و به اشتراك گذاري آن را با دوستان خود."

فيس بوك به پاداش ها به اشتراك گذاشته شده در "فرمت لينك" بيش از كساني كه در عكس نوشتن شرح تصاوير و

حالا زمان آن است به تغيير شيوه ها در فيس بوك به اشتراك بگذاريد، اگر روش مورد علاقه خود را به آنها تعبيه در عنوان از يك عكس است. به گفته دني ساليوان، از هم اكنون در فيس بوك خواهد شد لينك هاي به اشتراك گذاشته شده در يك "فرمت لينك" به جاي لينك هاي كه در نوشتن شرح تصاوير و عكس به خاك سپرده پاداش. چگونه مي توانم تغيير را دوست داريد؟

گوگل پلاس جستجو برق: شخصي پانچ براي بازار هدف خود را

مشتاق به رتبه صفحه اول در نتايج جستجو را به مخاطبان بسيار هدفمند؟ علامت گذاري به عنوان Traphagen نه فقط با خيال راحت اعلام، اما ثابت مي كند در عمل كه اين ممكن است با + Google را! كشف چگونه شما مي توانيد با استفاده از اثر جستجو در + Google شخصي را و يادگيري به استفاده از + Google به قدرت جستجوي شخصي براي كسب و كار شما.

توييتر باز مي شود تا تجزيه و تحليل ترافيك داشبورد آن براي تمام كاربران

خبر خوب براي كساني كه عشق تجزيه و تحليل ترافيك رسانه هاي اجتماعي. گزارش مت جنوبي كه از هم اكنون در شما لازم نيست كه به تبليغ و يا يك كاربر تاييد براي دسترسي به توييتر تجزيه و تحليل ترافيك داشبورد: آن است كه در حال حاضر در دسترس براي همه!

جستجوي محلي

هك به پيگيري چرخ فلك محلي ترافيك

دوران سخت رديابي ترافيك براي يك كسب و كار است كه در چرخ فلك محلي به نظر مي رسد؟ نويسنده اين مقاله نشان مي دهد خلاق گرفتن و روش جالب و موثر براي تجزيه و تحليل ترافيك از چرخ فلك محلي توصيف مي كند.

گوگل من پروفايل كسب و كار شروع رتبه بندي در جستجوهاي غير مارك

به گفته اندرو Åkesson از، به نظر مي رسد مانند گوگل شروع به درك رابطه بين كلمات كليدي و نمايه هاي Google كسب و كار من از سال دوم در نوار كناري براي جستجو بر اساس كليد واژه رتبه بندي بيش از PPC (بر روي دسكتاپ) و جستجو آلي براي كلمات كليدي خاص ظاهر مي شود.

بازاريابي فيلم

ويدئو بررسي بازاريابي: 71٪ محتوا بگو تبديل ويدئو نرخ بهتر ديگر بازاريابي

هنوز هم عدم تركيب فيلم ها به استراتژي هاي بازاريابي خود را؟ گزارش امي Gesenhues كه، قضاوت توسط گزارش معيار هاي ويدئويي از Vidyard، 71 درصد از بازاريابان باور عملكرد تبديل فيلم هاي خود را بهتر در مقايسه با انواع ديگر از محتواي بازاريابي شد. علاوه بر اين، نزديك به نيمي از پاسخ دهندگان ادعا ويدئو محتواي ROI شد به بهبود است.

SEM / جستجو پرداخت

در حال حركت به HTTPS مي نتيجه معكوس: محصولات خود گوگل وب دوستانه امن نيست با اين حال

جيني ماروين اشاره مي كند كه هر چند گوگل صاحبان سايت را تشويق مي كند تا تبديل به HTTPS، به نظر مي رسد كه برخي از اجزاي وب، از جمله گوگل فروشگاه هاي مورد اعتماد خود و محصولات حستبليغ، هنوز HTTPS دوستانه نيست. چه آن را براي بازاريابان جستجو چيست؟ خوانده شده در براي پيدا كردن.

بينگ، پس از گوگل، آزمايش خواهد بستن انواع در جواب دقيق

آيا شما به ياد داشته باشيد، چندي پيش گوگل اعلام كرد لغات را نزديك تطبيق كليد واژه نوع در اواخر ماه سپتامبر درخواست به تمام كلمات كليدي دقيق و عبارت مسابقه؟ به نظر مي رسد مانند بينگ مي گذرد را به همان مسير. ليزا بافي گزارش مي دهد كه با شروع اين هفته، آگهي بينگ نيز گنجاندن انواع نزديك در مطابقت دقيق در ايالات متحده براي بخشي از نمايش داده شد تست.

جستجو در اخبار

گوگل "دانش خرك" به قدرت آينده جستجو

تحت تاثير نمودار دانش گوگل؟ صبر كنيد، بيشتر به آمده وجود دارد! با اشاره به مقاله جديد دانشمند، گرگ استرلينگ به شما معرفي مفهوم "دانش خرك،" دانش جانشين محتوا كه گوگل در حال حاضر مشغول كار بر روي و قرار است به "بزرگترين فروشگاه دانش در تاريخ بشر است."

ياهو، بينگ لاس زدن با جديد جستجو واسط

موتورهاي جستجوي بزرگ نگه آزمايش با رابط جستجو جديد. در اين پست ليزا بافي به ما اطلاع در مورد تغييرات ياهو و بينگ در حال ساخت به نتايج جستجو صفحات خود، آزمايش يك طراحي جديد مانند كارت بيشتر براي صفحات نتايج جستجو بر روي دسكتاپ و دستگاه هاي تلفن همراه، و آزمايش با نتايج كارت جستجوي گوگل مانند، نسبت .

SEO طنز

چگونه من با تلفن SEO برون سپاري معامله

مريض و از داشتن براي مقابله با SEO و توسعه وب برون سپاري تماس خسته شده ايد؟ بري شوارتز ارائه مي دهد براي در نظر گرفتن خود را به يك راه حل عالي براي اين مشكل: اجازه دهيد "لني" معامله ربات خود را با تمام تماس هاي ناخواسته در مد خود را! اين روش نه تنها كاملا كار مي كنند، اما همچنين تعداد زيادي از سرگرم كننده شما را تضمين كند به صورت روزانه.

13 كميك xkcd براي حرفه اي ها تجارت الكترونيك

تجارت الكترونيك مي تواند سرگرم كننده! آيا آن را باور نمي كنيد؟ ليندا باستوس نشان مي دهد چك كردن اين مجموعه كميك xkcd كه به شما ثابت خواهد كرد كه صنعت ما بسيار زيادي براي ارائه در نظر سرگرم كننده!

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ تير ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۳۳:۰۳ توسط:mind marketing موضوع:

داراي ايميل 43٪ بازدهي سرمايه در حالي كه رسانه هاي اجتماعي هيچ؟

در پست هاي اخير در "آمار تكان دهنده"، يك وبلاگ برجسته اعلام كرد كه بازاريابي ايميل يك ROI از 4300٪ در حالي كه بازاريابي رسانه هاي اجتماعي است به سختي هر. من در واقع شوكه شده بود براي پيدا كردن چنين ديدگاهي محدود از اين آمار است.

براي هر بازارياب، حتي كمي آگاه در مورد به اصطلاح قيف فروش، اين است كه البته بي معني است.

من يك بهينه ساز هستم اما من مي دانم كه رسانه هاي اجتماعي در قيف فروش زود است در حالي كه ايميل است در پايان.

بازاريابي پست الكترونيك ROI در چشم انداز قرار داده

اول از همه، اجازه دهيد نگاهي به اعداد در زمينه. 4300٪ براي تلفن هاي موبايل باور نكردني، آن را نمي كند؟ كه 4300 درصد است و يا به عبارت ديگر 43 دلار براي هر دلار صرف.

آيا ما بايد براي رها كردن تمام تكنيك هاي بازاريابي ديگر و فقط ايميل از هم اكنون در؟ شماره”      

من يك منبع عمومي با شماره اخير يافت نشد اما من آن از سال 2011 كه كاملا مشابه است واقع شده است. بازاريابي پست الكترونيك ROI تا 4056٪ در سال 2011 بوده است، كه از 5223٪ پنج سال قبل از آن (2006).

 

موتور جستجو بازاريابي دوم با حدود نيمي از ROI از "تنها" 2224٪ در سال 2011. شبكه هاي اجتماعي آمد و به دنبال با 1271٪ بازدهي سرمايه و سال به آرامي در حال رشد بيش از سال است. بنابراين در حالي كه بازاريابي پست الكترونيك ROI در واقع با وجود كاهش به طور پيوسته براي چند سال فوق العاده است، اجتماعي ROI رسانه است فاجعه بار توسط هر استانداردهاي نيست.

 

اين تمام داستان نيست، البته،. همچنين در مورد مقايسه سيب و پرتقال و يا حتي موز.

كانال هاي كسب در مقابل كانال هاي آگاهي

گفت كه ايميل بهتر از رسانه هاي اجتماعي تبديل مانند گفت كه ثبت نام نقدي بهتر از پنجره مغازه تبديل شده است. همچنين سعي كنيد آن را تصور كنيد در روابط انساني زندگي واقعي. چه چيزي شما موفق كه آن را به قدمت مي آيد، معاشقه و يا خواستار كسي است؟ آيا شما مشكل اينجا؟

شما مي توانيد كسي بدون گرفتن شماره تلفن براي اولين بار تماس بگيريد تا.

معاشقه يك گام اوليه بايد داشته باشند از شما "قيف دوستيابي" است. با استفاده از تلفن نياز به مراحل قبل از دريافت تعداد به عنوان شما نمي توانيد تماس بگيريد تا غريبه ها و يا زماني كه شما به عنوان در تماس سرد انجام شما به احتمال بسيار زياد به رد. Description: C:UsersShabaniDesktopsales-funnel.png

اين بسيار شبيه در وب كه آن را به فروش مي آيد. شما انجام معاشقه در رسانه هاي اجتماعي به توسط مشتريان بالقوه متوجه شده، و سپس شما از آنها بخواهيد براي آدرس ايميل و پس از دريافت چند پيام هاي شما در نهايت مي تواند قلاب و بسته فروش مي باشد.

 

رسانه هاي اجتماعي يا سايت هاي شبكه كانال آگاهي به اصطلاح قبل از هر چيز هستند

كه در آن مردم ممكن است در مورد شما در پيدا كردن و يا حداقل متوجه نام تجاري و محصولات و يا خدمات خود را. سپس آنها به شما اعتماد به اندازه كافي براي هديه دادن و اطلاعات تماس خود را به طوري كه شما مي توانيد هميشه در ارتباط ماندن. اين مي تواند هر دو ايميل يا ارتباطات رسانه هاي اجتماعي. ايميل را مي توان مورد استفاده براي كسب مراتب بهتر چون شما مي دانيد افرادي كه مشترك علاقه مند در ارائه خود را.

 

فروش هارد براي دنبال رسانه هاي اجتماعي شما مي تواند در مقابل ostracizing. اين مي تواند كار مي كنند اما بسياري از مردم در رسانه هاي اجتماعي و نه مشتاق در معاشرت براي اولين بار مي باشد. كه چرا آن را رسانه فروش به نام نيست. مشاهده رسانه هاي اجتماعي به عنوان حزب شما را ملاقات كسي كه شما تا به امروز مي خواهم. اين تاريخ خود را هنوز رتبهدهي نشده است هر چند.

تخصيص تبديل و زمان آخرين كليك مغالطه

ما در آغاز هنوز كه آن را به اندازه گيري تعاملات كاربر با محصول و يا نام تجاري مي آيد. در اغلب موارد، وب سايت هاي اندازه گيري به اصطلاح تاريخ و زمان آخرين كليك را به عنوان تبديل واقعي يا فروش مي باشد. اين زماني است كه كسي كليك يك تماس به عمل در خبرنامه ايميل خود را.

 

شما تنها قادر به رديابي است كه آخرين كليك و در نظر گرفتن خبرنامه خود را به عنوان منبع از فروش. اين چگونه كار مي كند در واقع نيست. كسي كه تا به لينك ايميل شما كليك در پايان يك روند طولاني و يا به عبارت ديگر قيف فروش در حال حاضر بود.

 

الزامات بود به احتمال زياد شما را در رسانه هاي اجتماعي ديده مي شود براي اولين بار

سپس آنها را براي محصول خود را جستجو، آنها سايت شما مراجعه كرد و آنها آمدند. پس از بازديد سوم، آنها مشترك و پس از خواندن خبرنامه خود را براي احتمالا نيمي از يك سال آنها در نهايت تصميم به كليك كنيد كه دكمه و به خريد چيزي از شما است.

شما ممكن است فكر من مبالغه اما من در واقع يك قيف فروش بسيار مختصر مشخص شده اند. معمولا آن را حتي ممكن است بيشتر طول بكشد و شامل چند مرحله بيشتر شبيه

آگهي هاي تلويزيوني

دهان به دهان

برخورد فروشگاه زندگي واقعي

بررسي چاپ

retargeting

پشتيباني از مشتري گفتگو

دانلود كاغذ سفيد

و غيره در هيچ منظور خاص. بله، اين پيچيده. چه ساده اين است كه شما نمي توانيد مردم بگويم كه ايميل يك ROI بهتر از شبكه هاي اجتماعي حتي اگر تعداد "داده بزرگ" مي گويد. من حتي دليل مهم ديگري كه چرا رسانه هاي اجتماعي ROI كمتر از ايميل در حال حاضر ذكر نشده است.

 

ايميل بازاريابي در حدود 20+ سال بوده است در حالي كه رسانه هاي اجتماعي براي كسب و كار است راه جوان.

به همين دليل است كه شما بايد براي سرمايه گذاري بيشتر در آن در حال حاضر و بازگشت خود را در سرمايه گذاري در اين مرحله اوليه پايين تر است. هنگامي كه زيرساخت هاي رسانه هاي اجتماعي خود را ساخته شده است و كار، شما بايد براي سرمايه گذاري در تعمير و نگهداري تنها و بازده خواهد بود بالاتر بيش از حد.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ تير ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۳۰:۳۷ توسط:mind marketing موضوع:

چگونه مي توانيم در سال 2014 يك طراح ماهر seo شويم؟

اين پست قصد دارد تا اطلاعات شما درباره ي سئو را ارتقاء دهد و به شما راه هاي سود بردن از سئو را در سال 2014 ياد دهد.

1-تغيير رويكرد خود نسبت به ساختمان لينك

اولين چيزي كه شما بايد در ذهن نگه داريد كه دليل شما جستجوگرها به جاي اينكه يك نجار، لوله كش، معلم مدرسه و يا فلان چيزصرفا نشده است زيرا شما مي خواهيد به اين صنعت را آلوده و آن را بد نام است.

اگر شما يك كلاه سياه و سفيد، اين پست هيچ ربطي به با شما است. اگر شما نيست و در عوض درآمد مشتريان و آنها قول كه به اصول كلاه سفيد چوب اما واقعا نيست به آن چسبيده اند، اين پست همه چيز را با شما است.

مطمئن, به عنوان مشاور جستجوگرها است كه تازه شروع كردن، بسيار پر سود براي شما به اهرم سايت هايي كه براي دريافت لينك از آسان است، اما رفتن نيست كه مسير مگر حفظ مشتري شما چيزي نيست (و اگر من با شما scammer، سپس تماس نمي ذهن) بنظر مي رسد.

تا زماني كه شما در نظر خودتان كلاه سفيد، هيچ راه شما مي توانيد يك دوجين از سايه لينك بالاي سايت در غير اين صورت پاك نم نم و دور با آن وجود دارد. نه تنها الگوريتم هاي گوگل دقيق تر رو در زمان هاي اخير از هر زمان در گذشته، گوگل اسپم وب كتابچه راهنماي تيم نيز به بسيار كمتر تمايلي مورد ناديده گرفتن سايت با تنها تعداد انگشت شماري از لينك هاي بد كردم به نظر مي رسد — كه اساسا بدان معني است كه حتي يك رويكرد كلاه خاكستري نسبت به سايت خود داشتن است ريسك تر از هميشه قبل از.

هر چه سخت و يا خسته كننده اين صداها براي به دست آوردن لينك تنها با استفاده از محتواي سايت شما و فرم هاي ديگر از ارزش واقعي داريد. اين نه تنها امن است، اما نيز موثر است. كلاه سياه حتي با داشتن يك زمان سخت در حال حاضر رتبه بندي سايت هاي جديد با لينك قوي ترين با گوگل در همه جديد گودال ماسه بازي 2.0. نظر شخصي من اين است كه معيارهاي واقعي سايت (مانند تعداد بازديد كننده منحصر به فرد روزانه سهام اجتماعي، و غيره) به اعتبار سايت لينك مقام قبل از آن را افزايش مي دهد به سايت هاي مرتبط را از اولين سايت با استفاده از گوگل است. در حال حاضر، بسياري از سياه كلاه راز ارتباط با خبرنگاران بي بي سي و سي ان ان به آنها زمين قدرتمند لينك از اين سايت ها، بنابراين من مي خواهم بگويم گوگل شده اند نسبتا موفق به آنچه آنها مي خواستند براي رسيدن به (كاهش اثربخشي كلاه سياه SEO).

2- تمركز بر معيارهاي تعامل كاربر سايت

Google متكي به جستجوي pogo چسبيده عامل و نرخ گزاف گويي صفحه خاص در ميان بسياري از عوامل ديگر در تعيين ارزش واقعي يك صفحه براي كاربران. ارزش بيشتري صفحه شما، آسان تر از آن است كه به مشاهده و كشف براي بازديد كنندگان خود را. و هر چه سريعتر اين بارهاي، بيشتر احتمال دارد بازديد كنندگان خود را به ارتباط برقرار كردن با آن به اشتراك گذاشتن آن را در سراسر در شبكه هاي اجتماعي خود و ماندن در اين صفحه براي مدت زمان طولاني خواهد بود. به عبارت ساده، گوگل مي خواهد به آن صفحات در SERPs خود است كه هر سه از معيارهاي فوق به كمال برآورده جستجوگران مفاهيم را راضي كنيد تا حد امكان بازگشت. دليل آن است كه قادر به برآورده searchers خود مفاهيم بهتر از رقابت خود را پس از همه، احتمالا تنها دليل گوگل اين است كه تا حد زيادي محبوب ترين موتور جستجو در جهان است.

به طور خلاصه ارائه محتواي درجه است كه بازديد كنندگان خود را دوست دارم، براي اطمينان از سرعت بهينه سايت و shareability اجتماعي.

3-جستجوگرها فني هنوز هم مهم است

مثل قديم بار ديگر هنگامي كه سايت خود را رتبه بالاتر از رقيب به سادگي چون شما وقت خود را در يك ساختار مناسب توسعه و رفع مسائل در حالي كه نمي رقابت خود را سرمايه گذاري كرده بود. در يك دنياي ايده آل، متشكل از تمام سايت هاي ارائه عالي مطالب و سايت طرح هاي كه لذت بردن از تعامل با براي بازديد كنندگان، جستجوگرها فني خواهد شد چه خواهيد سايت خود را از بقيه متمايز.

ارائه يك نقشه براي كاربران، ناوبري سايت روشن و آسان به درك، رفع خطاهاي فني اشتباه پاسخ HTTP و يا لينك هاي خراب و يا تغيير مسير مردگان/از دست رفته مي خواهم--همه بيش از حد پايه ممكن است صدا اما آنها چيزهايي كه به ذهن شما بازاريابان محتوا متوسط در ابتدا خواهد آمد و با تمركز در جستجوگرها فني در كنار مطالب و محتوا بازاريابي بدهد توانايي خود را به سايت هاي رتبه افزايش سطح مختلف.

4-اجازه دهيد Google دسترسي به سايت شما جاوا اسكريپت و CSS

بسياري از مردم، به خصوص وردپرس سايت صاحبان اند تمايل به مسدود مرتبه از دسترسي به بسياري از فايل هاي CSS و JS سايت هاي خود را (وپ كاربران تمايل به مسدود كردن وپ-شامل دايركتوري با استفاده از robots.txt). گوگل به طور فزاينده اي باهوش تر از نظر درك جاوا اسكريپت و CSS تبديل شده است. آنها در حال حاضر حتي به واكشي شما اجازه و بارگزاري صفحات سايت شما و اجازه شما چگونه صفحه به مرتبه ميرسد

Description: C:UsersShabaniDesktopgoogle-render.jpg

اگر مرتبه از دسترسي به فايل هاي CSS و JS مهم مسدود شده است، صفحات درست نمي تواند ارائه و از اين رو مكان هاي واقعي از عناصر مختلف در صفحه تعيين مي كند. در صورتي كه قادر به قرار دادن تبليغات در سايت شما هستيم، آن را تعيين كند چگونه بسياري از آنها بالا برابر قرار مي گيرد. اما شما كمتر احتمال دارد به نفع شك به عنوان در بر داشت توسط Yoast صورت چند مشتري خود را سايت هستند.

براي تعيين اگر سايت شما مرتبه از ديدن JS و CSS فايل، شما مي توانيد چند صفحه از سايت شما واكشي به عنوان ابزار گوگل استفاده ميشوند و اگر آن قادر به بارگزاري صفحه به طور كامل مسدود مي كند، آن خودكار كه منعكس كنيد. هنگامي كه شما برو از طريق فهرست منابع مسدود شده، اگر همه آنها را از منابع خارجي در حال حاضر شما بايد جريمه شود اما اگر هر كدام از آنها در سايت خود به ميزباني، شما ممكن است بخواهيد به مرتبه ي دسترسي به آنها.

5-توليد محتوا دارايي مانند يك حرفه اي

توليد محتوا دارايي يكي از بهترين راه براي ساخت قدرت آنلاين و جذب يك تن از لينك هاي مربوطه، با كيفيت بالا است. هر چند آن را در بودجه انجام مي شود مانند هر چيز كه بازده نتايج شگفت انگيز آن خيلي آسان به انجام نمي باشد. توليد محتوا دارايي در واقع سه مرحله است:

         1-  تحقيق در زمينه خود را و درك چه بهتر كار ميكند از گرفتن لينك،توجه و اجتماعي سهام.

         2- مطالب خود را برنامه ريزي — جمع آوري و ساماندهي ايده هاي خود را.

         3- اجراي طرح هاي خود را--نوشتن (اگر متني است)، طراحي (اگر بصري است) و يا قطعه محتوا را به طور كلي.

علاوه بر اين، براي افزايش تعامل با كاربر و قرار گرفتن در معرض، شما مي توانيد روش ارتقاء محتواي اهرم، يا ايجاد انگيزه براي مردم براي به اشتراك گذاشتن مطالب خود را در اطراف.

يكي از مهم ترين چيزهايي است كه شما بايد در ذهن نگه داريد كه شما بايد سازگار با توليدات محتواي خود است. اگر شما به اندازه كافي افراد علاقه مند از طريق اول عمده مطالب دارايي هاي خود، اغلب آنها بيشتر از شما به دنبال كنيد. اگر شما هر قطعه مطالب جديدتر فشار نيست پس از آن براي يك مقدار به اندازه كافي طولاني از زمان, شما دليل كه چرا مردم به اندازه كافي نااميد خواهد شد و شايد هرگز خود را دوباره سايت است. بنابراين، شما بايد سازگار با توليد محتواي دارايي و حفظ فاصله زماني ثابت براي هل دادن مطالب جديدتر. براي مطالب شما بايد كمك به شما براي داشتن يك نقشه جريان مناسب توليد ايده محتوا يكي پس از ديگري و در توليد محتوا شما سازگار باشد.

6- ترويج دارايي هاي مطالب خود را مانند يك حرفه اي

فقط توليد محتوا كافي نيست. شما فقط نمي تواند تكيه بر ارزش آن به تنهايي آن را براي رسيدن به حق مردم است كه احتمال دارد پيوند به آن از سايت خود را خواهد. من به شما يك مثال كردن ضرب و شتم به من بدهيد. بسياري از مردم فوق العاده و در عين حال هر روز در جهان كه براي ما ناشناخته باقي مي ماند تا نشنال جئوگرافيك, كشف, تاريخچه كانال پخش برنامه خود داستان و سهام آن با بقيه جهان زندگي مي كنند. و حتي مردمي پشت گفت: تلويزيون كانال به كسي كه به آنها در مورد اين افراد فوق العاده اند.

مگر اينكه آژانس روابط عمومي اختصاص داده شده كار پشت صحنه ترويج مطالب خود را تمام روز شما تا نقش ترويج مطالب خود و كه بيش از حد، بسيار جدي بايد. اگر قطعه محتوا را واقعا با ارزش است كه نبايد سخت. اگر هدف اصلي شما اين است براي به دست آوردن لينك با استفاده از قطعه مطالب شما بايد رسيدن به دو نوع از مردم:

  1. مردم (با وب سايت هاي) در صنعت شما كه سابقه اشتراك گذاري / لينك دادن به قطعه مطالب ارزشمند در سايت هاي ديگر. اگر شما هر آنچه تجربه در صنعت شما بايد بدانيد در مورد برخي از اين افراد.
  2. افرادي كه چنين سابقه ندارد اما افراد بسيار مهم تر با موارد زير قابل توجهي بزرگتر و يا وب سايت بهتر هستند. مگر مطالب خود را در ميزان موفقيت خود را بسيار كم با اين افراد خواهد يك-از-نوع در صنعت شما، اما سهم خود را و يا لينك پتانسيل تغيير سايت شما براي هميشه لطفا براي آينده است.

 

حتي چيزي ساده به عنوان يك پيام درخواست بازديد كننده به صفحه در شبكه هاي اجتماعي در انتهاي پست از جمله كمك مي كند.

نتيجه گيري:

حال جستجوگرها 2014 نسخه تنها در مورد دانستن در مورد استراتژي هاي دقيق ديگر نيست. هم مورد يادگيري چگونه به استفاده از مغز خود خلاقانه براي دريافت جلوتر از رقابت خود را. اين احتمالا خبر خوب براي وب، كه اغلب شاهد SEOs هرزه نگاره، وارد جهنم از آن, به جاي اضافه كردن هر چيزي از ارزش هاي خلاق و معنوي است.

نظر شما در مورد دولت جستجوگرها در سال 2014 و فراتر از آن فكر و چگونه SEOs به آن انطباق بايد? من دنبال جلو به اشتراك گذاري خود را در بخش نظر.

 

 


برچسب: بازاريابي اينترنتي,سئو سايت,سئو,SEO,مايند ماركتينگ,بالاترين رتبه در گوگل,بالاترين رتبه در موتور هاي جستجو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ تير ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۲۹:۱۵ توسط:mind marketing موضوع:

چگونه به نوبه خود مشكل SEO اعتبار به سرمايه

بسياري از بازاريابان دهد تا در جستجوگرها در دسترس نباشد به همين دليل.

"اجازه دادن به مشتريان بالقوه SEO تنهايي با اسپم و فروشندگان كم كيفيت است يك راه حل مناسب نمي باشد "

هر چند. چه استراتژي را مي توان به كار به نوبه خود مشكل واقعي را به يك مزيت رقابتي؟ آيا ما مي توانيم حتي آن را درمان مانند يك دارايي؟

 

SEO يك كلمه كثيف است

اول از همه، اجازه دهيد آن چهره: SEO يك كلمه كثيف، بيش از هر زمان است. شما نمي توانيد مي گويند "ساختمان پيوند" ديگر و يا حتي "لينك" بدون صدايي "غير طبيعي" البته مانند يك دزد. اين گسل تمام گوگل نيست، با وجود سابقه شركت از سياست تبليغاتي مشكوك براي به روز رساني آن و مجازات گسترده ميليون ها نفر از سايت هاي در معرض. سال هاي اوليه SEO شده است بسيار شبيه غرب وحشي، يكي به شدت در اوايل فيلم كلينت ايستوود به تصوير كشيده شد.

"آدم هاي خوب به ندرت به دست آورد. و هنگامي كه آنها انجام داد، آنها به ندرت آدم هاي خوب ديگر بود."

من ذكر شده است برايان رئيس Backlinko زيادي در ماه هاي اخير به دليل اينكه او به من الهام فوق العاده. وقتي كه من او را براي اولين بار در سال گذشته را ملاقات نمود، او گفت: چيزي كه من مي خواستم استناد به از زمان اما در واقع هرگز زمينه مناسب براي حال. او چيزي در امتداد آن خطوط اظهار داشت:

"من خوشحالم كه بسياري از احمقها گرفتن SEO همه اشتباه و فروش تلخه وجود دارد!بدتر آنها بهتر براي من چون من مي ناهار خود را به خوردن هستند!"

در ابتدا من بود مانند "errr، كه مساله يك كمي خودخواه"، اما ديگر من در مورد آن فكر روشن تر به من حكمت از آن تبديل شد.

توقف هرزنامه مانند يك راهب

فكر كردن در مورد آن در حال حاضر حتي مرا به ياد داستان هاي باستاني ذن بودايي از يك راهب كه شاهد نزاع و جدال. دو مرد به شدت مبارزه شد زماني كه او وارد شدند. مردم در اطراف ترس بيش از حد به دخالت بودند، از اين رو مبارزه نگه داشتم.

"به جاي تلاش براي متوقف كردن آنها به عنوان انتظار مي رود يك راهب به انجام، او آغاز شده كف زدن و فرياد براي آنها را به مبارزه نگه داريد."

تماشاگران عصباني شد و شروع به پرتاب سوالات در راهب مانند "چرا شما تحريك مي شوند مبارزه؟"، "چه نوع يك راهب هستي؟". جو متشنج شد و صداي بزرگ بلندتر تا دو مرد در نهايت متوقف شد به اطراف نگاه چه اتفاقي مي افتد. سپس راهب تنها گفت: چه چيزي مي خواهيد، من مبارزه را متوقف، نمي كنم؟

شنا در برابر جزر و مد

بر خلاف برايان دين و راهب دانا، من شده اند مصرف گرما از هر دو طرف براي سال. ميانگين مردم از من بودن دزد SEO فرض من به عنوان يكي از "يكي از آنها" متهم در حالي كه اسپم من براي بودن ابلهانه تلاش براي اخلاقي توسط مردم فريب نمي تمسخر. در اين ميان، برخي ديگر سريع به پشت عناوين بازاريابي پنهان با وجود انجام جستجوگرها به طوري كه آنها لازم نيست به صورت مشكل اعتبار در همه بوده است.

"در حال حاضر من معتقدم كه شما مي توانيد دستان خود را كف زدن و همه احمقها كه در حال ارسال نامههاي پستي توده به unsuspecting مردم و فروش هرزنامه تحت پوشش SEO تبريك مي گويم."

بيشتر اين اسپم خورد آسان تر از آن است كه براي پزشكان SEO حلال به بالا آنها را افزايش يابد. امروز، آن كافي است براي ارسال پستي دسته جمعي خيره با "آقايان محترم" به صدا قابل اعتماد به عنوان يك SEO نيست.شياد و حقه نا اميد كننده نوار كيفيت بسيار است كه شما لازم نيست به پرش ارتفاع ديگر به چوب از كاهش.

وبلاگ نويسي و طراحي وب خورد بيش از حد

من در وب به اندازه كافي بلند تا شاهد مشكلات شهرت ساير رشته ها نيز بوده است. من به ياد داشته باشيد هرزه بد طراحي وب از سال هاي اوليه. در حال حاضر در دهه نود هيچ كس مي خواست به آن مي شود كه - نه طراحان واقعي و نه برنامه نويسان كه از سايت هاي ساخته شده است. مردم با اغلب به نام غلط بود. ما HTML-برنامه نويسان براي مثال ناميده مي شدند به طوري كه برنامه نويسان واقعي چندشم. پس از همه HTML غير فعال است حتي يك زبان برنامه نويسي بر اساس تعريف آن نيست.

وبلاگ نويسان مقياس بيش از حد در روزهاي اوليه در نظر گرفته شد. روزنامه نگاران را بر روي وبلاگ نويسان براي عدم حرفه اي، تعصب و خودخواهي نگاه كرد. وبلاگ نويسان نوشتن شد قطعه نظر كم عمق در بهترين حالت با توجه به نويسندگان واقعي است. براي سال هاي وبلاگ نويسان به تحريك كننده در نظر گرفته شد. حتي شهروندان قديمي مدرسه آنها را با تحقير براي نوشتن به سبك-نفس رانده و عدم ارزش جامعه مشاهده شده است. صدها ميليون ها نفر از وبلاگ كم كيفيت وجود دارد اما در حال حاضر اين منعكس كننده تصوير كلي از وبلاگ؟ شماره

در پشت شرايط مختلف راه حل پنهان؟

در طول اين سالها بسياري از هنرمندان كه قبلا به عنوان پزشكان SEO شناخته شده اند نام برند خود شده خود، اغلب به عنوان نوعي از بازاريابان. با توجه به آخرين روند آنها حرفه خود به عنوان نام

بازاريابي آنلاين

بازاريابي بين المللي به درون

بازاريابي محتوا

بازاريابي ديجيتال

شما نام آن را. برخي مي تا آنجا كه بيان كرد كه "SEO تنها بازاريابي" برويد.

اين يك واكنش قابل درك است. من شاهد گرايشات مشابه با وبلاگ نويسان و طراحان وب ام.

وبلاگ نويسان سعي مي برند وبلاگ خود را به عنوان مجلات آنلاين به عنوان مثال. بسياري از طراحان وب كردم خجالت مي كشم به عنوان چنين اشاره مي شود به طوري كه آنها را با مسير در حال حاضر مد روز از تماس UX كار و يا تجربه كاربر طراحي خود انتخاب كرد.

"اين استراتژي دفاعي است حتي به حرفه محدود نمي شود."

وقتي كه من ديكتاتوري در لهستان فرار كرد و در دهه هشتاد به نزديك آلمان غرب نقل مكان كرد، بسياري از مردم ديگر ورود اينجا از لهستان سريع به جذب و آنها تصميم به كسي كه آنها لهستاني نبودند بگوييد. آنها شرمنده از تبار بودند و سعي به پنهان كردن آن گاهي اوقات بودن "آلمان تر" از آلماني ها خود را. بدتر از همه، آنها حتي بر روي ديگر خارجي و مهاجران نگاه كرد.

در اين راه حل به اكسل

نه تغيير نام، مخفي و نه جذب راه حل مناسب مي باشد. اين فقط راه هايي براي فرار از اين مشكل هستند. تنها راه حل مناسب است به اكسل در رشته خود، بهتر از ديگران است. بدتر از ديگران آسان تر آن است را براي شما به اكسل.

"در جستجوگرها ما شاهد دوران طلايي از فرصت در حال حاضر."

بسياري از كارشناسان آگاه نكرده اند به انجام برخي از انواع بازاريابي به جاي در حالي كه موج بزرگي از احمقها كه به عنوان كارشناسان جستجوگرها مطرح است خيلي آسان به گشت و گذار در آن شما فقط نياز به ايستادن مستقيم و اجازه دهيد آن را به شما ادامه مي دهند.

من شاهد برخي افزايش شهاب سنگي از پزشكان كه قبلا ناشناخته اند. اين فقط برايان دين نيست. برخي از جنبه هاي مشترك هر حرفه اي شگفت انگيز در تو رفتگي در ديوار SEO وجود دارد. اجازه بدهيد آنها را به طور خلاصه:

1-نام تجاري شخصي مناسب، توسط افشاي نه تنها نام خود را بلكه سن، داستان خود را و محل نگهداري

2-وبلاگ محبوب با مطالب ارزشمند را به صورت منظم و يا حداقل مكرر، معمولا يكي است كه قابل خواندن براي مخاطبان بزرگتر ديگر از چند صد كارشناسان جستجوگرها

3-مشاركت جامعه اصل آنلاين بلكه در زندگي واقعي و قدرداني از همسالان و كارشناسان صنعت

ديگر از آن، همانطور كه در بالا ذكر شد: فقط به نظر نمي آيد احمق مانند احمقها كه در ارسال هرزنامه ايميل به همه و پدربزرگ و مادربزرگ خود را نگه داريد. آنها ممكن است پول با اين مدل كسب و كار كسب اما تا حالا كسي خواهم كه به دنبال مسخره زماني كه شما مي توانيد آن را به راه راست را؟ در غرب وحشي، مدل كسب و كار از گاوچران اسلحه به دست است بيش از حد outlived شده است. دير يا زود در وب به دنبال خواهد داشت.


برچسب: بازاريابي اينترنتي,سئو سايت,سئو,SEO,مايند ماركتينگ,بالاترين رتبه در گوگل,بالاترين رتبه در موتور هاي جستجو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ تير ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۲۸:۴۵ توسط:mind marketing موضوع:

چگونه به مديريت شما جريان وجوه نقد (كتاب راهنما براي SEOs)

شما نياز به پول نقد به درستي كار كسب و كار شما.

بسياري از زمان، با اين حال، امور مالي خود را در ظروف سرباز يا مسافر هستند.

مشتريان تاخير پرداخت كنند. پيمانكاران شما - نويسندگان، سازندگان و يا هر كس ديگري كه شما استخدام براي كمك به ارائه پروژه، از سوي ديگر، مطبوعات براي پول خود را لينك كنيد.

شما نياز به پرداخت اجاره دفتر خود، بيش از حد. و پس از آن است كه اشتراك Ahrefs ماهانه وجود دارد.

من شرط مي بندم اين چرخه بي پايان گاهي اوقات باعث مي شود كه شما مي خواهيد براي انجام اين كار:

Description: C:UsersShabaniDesktopfacepalm.jpg
در كسب و كار، پول نقد پادشاه است. شما به آن نياز داريد به كار كسب و كار شما، پرداخت صورت حساب، تبليغات، و غيره

با اين حال بسياري از مشاوران حتي نمي زحمت به درك فهم و outs از امور مالي خود، تفكر است كه تا زماني كه آنها را به فروش و پروژه هاي جديد فرود بر روي ميز، كسب و كار خود را خوب است.

متاسفانه، خريد و فروش مي تواند مشكلات مالي بسيار خوبي پنهان. چه به نظر مي رسد مثل يك جريان نقدي ايده آل به زودي ممكن است به يك كابوس تبديل شود. تمام طول مي كشد يك مشتري به تأخير انداختن پرداخت و چند پيمانكاران و تامين كنندگان ديگر خواستار پرداخت مي شود.

چگونه كسب و كار شما توليد پول

كسب و كار توليد پول در تعدادي از راه.

واضح ترين است، با فروش محصولات و يا خدمات خود را. هر بار كه شما زمين يك مشتري جديد و يا پروژه، كه پول براي كسب و كار شما است.

اما شما همچنين مي توانيد امور مالي از طريق وام و يا از كارت هاي اعتباري افزايش، و غيره اين به طور طبيعي است راه ايده آل از تامين مالي كسب و كار شما نيست اما گاهي اوقات ممكن است تنها راه.

راه ديگر اين است از طريق فروش دارايي هاي خود را. شما نميتوانيد فكر مي كنم كه شما بسيار به فروش اما كامپيوترهاي قديمي، مبلمان اداري و يا حتي كتاب مي تواند راه را براي توليد پول نقد براي شركت شما ارائه ندارد، بيش از حد.

در نهايت، مي سرمايه گذاري وجود دارد. داشتن كسي براي پيوستن به در آورد و به صورت نقدي براي كسب و كار راه ديگري براي توليد پول نقد است.

در حسابداري، فوق جريان پول نقد به نام.

چگونه كسب و كار شما پول خرج

درست مانند كسب و كار شما توليد پول، آن را خرج مي كند بيش از حد (اين است كه به نام خروج پول نقد، توسط راه).

دفتر خود، تجهيزات، لوازم اداري، اشتراك نرم افزار، حتي كه بد نوشتن شما خط ناخوانا يادداشت در هنگام خواندن اين پست - كه متداول ترين آنها هزينه هاي مختلف كسب و كار، آن است كه هر هزينه هاي شما بايد پوشش براي اطمينان از كسب و كار در حال اجرا است هموار است.

علاوه بر اين، اين هزينه هاي عملياتي نيز شامل هزينه ارائه هر پروژه (و اين مي تواند از پروژه به پروژه متفاوت است).

وام يا كارت اعتباري پرداخت هزينه پول كسب و كار شما، بيش از حد.

خريد دارايي، لازم است آن را يك لپ تاپ جديد و يا گشاد كردن از كپي كردن مقاله هزينه هستند.

در حالت ايده آل، شما بايد توليد اكثر نقدي خود را از طريق فروش خدمات خود را. اين براي موفقيت بلند مدت كسب و كار شما بسيار مهم است. سرمايه گذاري و تامين مالي هستند از راه هاي عملي ترين به رشد كسب و كار شما نيست و بايد تنها به عنوان آخرين چاره استفاده مي شود.

چگونه به ايجاد يك پيش بيني عمومي جريان وجوه نقد

قبل از اينكه ما به هر بيشتر، اجازه دهيد يك چيز روشن - جريان نقدي است نگاهي اجمالي به آينده نيست. شما مي توانيد مي گويند كه بيشتر شبيه به يك حدس بر اساس تعدادي از عوامل است، مانند تاريخ مشتريان خود، خط لوله فروش در حال حاضر، هزينه هاي شما در حال حاضر مي تواند پيش بيني، روابط پيمانكار و بيشتر. متغيرهاي بسياري در بازي است كه ممكن است جريان پول نقد خود را تغيير دهيد و پرتاب پيش بيني از طريق پنجره وجود دارد. با اين حال، كه بايد يك دليل براي ايجاد يك نه!

براي شروع، ارزيابي پول شما در حال حاضر داشته باشد. آغاز شده توسط ليست پول نقد شما را در آغاز روند.

اضافه كردن به پول نقد مي خواهيد براي دريافت از منابع مختلف. شامل اينجا همه پول مشتريان خود را به شما مديون و از شما انتظار نسبتا به زودي پرداخت مي شود. اين مي تواند پرداخت برجسته و يا مقدار باقيمانده براي پروژه هاي شما در حال حاضر مشغول كار بر روي.

انجام آماده سازي فروش برآورد نقدي در خط لوله فروش خود را. براي انجام اين كار، استفاده از آنچه به عنوان گزارش وزن شناخته شده است. در اينجا چگونه كار مي كنند:

مراحل در قيف فروش خود را تعريف كنيم. هر زمان كه مشتري پايين حركت مي كند قيف، احتمال پروژه خود را براي آمدن به ثمر افزايش يك درصد خاص. شما مي توانيد براي آن درصد خودتان تصميم مي گيريد، اگر چه هنجار است به تقسيم قيف خود را به اين مرحله است:

1-صلاحيت - 10٪

2-پيشنهاد - 25٪

3-تصميم گيري - 50٪

4-مذاكره - 75٪

5-قرارداد - 90٪

6-فروش - 100٪

بنابراين، اگر چشم انداز هرگونه پرسش در مورد گرفتن كار خاص انجام مي شود، با ارزيابي جايي كه آنها در روند فروش، شما مي توانيد درآمد بالقوه از پروژه برآورد.

اين روش به ويژه زماني مفيد ارزيابي تعدادي از منجر در قيف فروش خود را، به عنوان مثال:

Description: C:UsersShabaniDesktopsalespipeline.jpg

(مثال بالا تقسيم پروژه ها و احتمال ارزيابي خود را نشان مي دهد.)

آيا يك ارزيابي مشابه براي هر ماه در هنگام ايجاد پيش بيني جريان نقدي خود را. اين نه تنها به شما كمك مي نقدي دريافتي خود را ارزيابي بلكه، هر گونه مشكلي نقطه با خط لوله فروش خود را به مدت يك ماه داده شده است.

ارزيابي حساب شما. هنگامي كه درآمد پيش بيني شده خود را براي ماه هاي آينده شما مي دانيد، آن زمان براي اضافه كردن هر ديگر منابع درآمد به ليست است. ارزيابي هر درآمد بهره، بدهي هاي بد مي خواهيد به جمع آوري، هزينه خدمات به شما خواهد شد شارژ و غيره و آنها را به پيش بيني هاي اضافه، بيش از حد.

بعد، محاسبه و برآورد خروج خود را. و در حالت ايده آل، شما نه تنها بايد با جزئيات چقدر پول مي خواهيد به صرف اما در مورد آنچه بيش از حد. اجاره، حقوق، ماليات، تجهيزات اداري، و بسياري از سقوط بيشتر تحت اين دسته اما تا انجام هر گونه نرخ بهره شما نياز به پرداخت، وام، بدهي، هزينه هاي تبليغات، سرور، سوخت و حتي پول نقد خرده استفاده مي كنيد براي خريد ناهار مشتريان خود را از زمان به زمان.

خودشه.

به روز رساني جريان نقدي خود را به طور منظم، هر هفته يا ماه به شما يك ديد كلي بزرگ از وضعيت بدهد. بايد هر گونه مشكلات بوجود مي آيند، شما ممكن است در مورد آنها را به خوبي در پيشبرد دانم.

چند راهنمايي در مورد بهبود cashflow خود را

صرف نظر از اينكه چگونه بزرگ وضعيت مالي شما در حال حاضر، آن را هميشه مي تواند بهتر باشد. و گاهي اوقات شما بايد اقدام به بهبود كه در آن شما در حال حاضر در رابطه با پول خود را. اگر مي خواهيد به انجام اين كار، در نظر گرفتن موارد زير است:

ارائه تخفيف به مشتريان براي پرداخت مبلغ كامل فورا. اين يك عمل رايج در ميان SaaS به شركت به عنوان مثال است. شما هميشه دريافت تخفيف اگر شما اشتراك خود را در پيش پرداخت براي يك سال. وقتي كه شما براي پول نقد گير، انجام يك چيز مشابه ممكن است تعداد كمي از مشتريان خود را جلب به شما مقدار كل صف مقابل پرداخت.

نگاهي به سپرده. در واقع، شما بايد آنها را بدون در نظر گرفتن جريان نقدي خود را اما هنوز هم را، گرفتن برخي از صف مقابل پول اطمينان خواهد داد كه شما به اندازه كافي براي پوشش همه هزينه هاي پروژه خواهد شد و نه مجبور به استفاده از ديگر پول نقد به انجام اين كار.

فاكتورها شماره به سرعت و به دنبال پرداخت هر زمان كه آنها به علت است. بياييد صادق باشيم، آن را آسان به اجازه است كه لغزش پرداخت توسط چند روز و يا فاكتور صادر نمي فورا، به خصوص اگر شما در يك موضع مالي خوب است. فرم عادت ارسال فاكتور دقيقه شما پروژه تكميل و به ياد شما و مشتريان شما در مورد پرداخت لحظه اي آن را به دليل بيش از حد.

شناسايي مشتريان پرداخت كند. اغلب، مشكلات با جريان نقدي ممكن است به علت يك يا دو مشتري كه تاخير پرداخت كنند. سياست در صف مقابل پول نقد موسسه با آنها و يا حتي حاضر به انجام كسب و كار با آنها را در صورت امكان به بهبود جريان نقدي خود را.

نتيجه

در كسب و كار، پول نقد پادشاه است. بدون پول به كار كسب و كار، شما را در معرض خطر در داشتن به بستن عمليات خود هستند. به طور منظم نظارت بر جريان نقدي خود را به شما كمك خواهد پيگيري امور مالي خود را و واكنش نشان مي دهند به سرعت به هر مشكل بالقوه اگر نياز باشد.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ تير ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۲۸:۱۹ توسط:mind marketing موضوع:

چرا بايد به شما HTTPS سوئيچ؟ جان مولر گوگل وزن

گوگل پيش از آن در ماه اعلام كرد كه اين امر مي تواند به رتبه بندي افزايش به سايت بر روي يك سرور امن به عنوان يك راه براي تشويق سايت بيشتر به HTTPS.

با اين حال، آن است كه گفته مي شود تنها يك رتبه بندي بسيار سبك در حال حاضر افزايش دهد. اگر استراتژي خود را در جستجوگرها در حال حاضر در نقطه، و رتبه بندي شما در راه خود را به جايي كه مي خواهيد آنها را به (و يا شايد شما وجود دارد در حال حاضر) هستند، چه مزاياي ديگر وجود دارد به تبديل به HTTPS اگر شما احساس مي كنيد كه افزايش اندكي در رتبه بندي ارزش بدون هيچ زحمتي نمي باشد؟

اگر شما فقط يك سايت كه در آن محتواي شما منتشر، شما ممكن است احساس نيست كه به آن نياز دارد به همين نوع از سرور امن به عنوان، مي گويند، يك سايت تجارت الكترونيك باشد. گوگل نگراني خود را، كه به همين دليل جان مولر گوگل در اين وزن است و دلايل خود را براي اينكه چرا شما بايد به HTTPS تغيير داد مي فهمد.

جان مي گويد كه اگر سايت شما امن نيست شما گم شده را در دو منافع فوري به عنوان يك صاحب سايت.

1.صداقت داده ها

جان مي گويد كه تنها راه براي تضمين كسي بدتر تغيير كه چگونه مطالب خود را با كاربران دريافت اين است كه سايت شما در سرور امن.

آيا تا به حال در يك شبكه باز و يا از يك هتل ديده يك سايت و تبليغات غير منتظره كردم؟ اين يك مثال مهم در چگونه محتوا را مي توان در يك سايت كه امن نيست تغيير است، اما همچنين مي تواند ماهرانه تر در راه شما بلافاصله نمي متوجه انجام شود.

2. احراز هويت

جان نشان مي دهد كه كاربران نمي توانند اعتماد يك سايت واقعا چه مي گويد آن است مگر اينكه آن را در يك سرور امن است. HTTPS را فراهم مي كند كاربران با احساس اعتماد.

براي مثال، اگر يك سايت محتواي است كه به توصيه هاي پزشكي و يا مالي، ميزباني آن را بر روي يك سرور امن مي گويد بازديد كنندگان خود را كه آنچه آنها در حال خواندن واقعا توسط شما نوشته شده است و كسي نمي تظاهر به شما كه شما اجرا.

در بالاي اين دو منافع، جان مي گويد كاربران خود را دريافت كنيد ديگر مزاياي آشكار (و نه چندان آشكار). گوگل پير دور و ايليا Grigorik انجام بحث در كنفرانس Google I / O چند هفته پيش كه آن منافع را با جزئيات بيشتر مورد بحث. اتمام ويديو زير:

بنابراين، آيا شما در اين مزايا به فروش مي رسد؟ آيا شما مي شود تعويض به HTTPS يا كه هنوز در هيچ عجله؟ اجازه دهيد من مي دانم آنچه شما در بخش نظرات فكر مي كنم.

نكته كلاه مي رود به الكس چيتو در سيستم عامل گوگل براي جلب توجه من به نظرات جان.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ تير ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۲۷:۵۱ توسط:mind marketing موضوع:

ايجاد يك استراتژي كه متحد مي سازد بازاريابي محتوا و رسانه هاي اجتماعي

بسياري از مارك هاي حفظ استراتژي جداگانه براي رسانه هاي اجتماعي و بازاريابي محتوا، و ممكن است رسانه هاي اجتماعي به عنوان به سادگي يك روش براي توزيع ببينيد. با اين حال، لازم به ازدواج اين دو استراتژي اگر شما مي خواهيد براي ايجاد يك تاثير واقعي در سراسر كانال. با اعمال نفوذ هر دو كمپين به طور همزمان، كسب و كار مي تواند قرار گرفتن در معرض افزايش و بيشتر ايجاد نام تجاري خود را. بسياري از بازاريابان استفاده از بازاريابي محتوا به درايو آگاهي، خريد و فروش، و يا نسل سرب از طريق محتوايي كه سرگرم و يا آموزش مصرف كننده. اين بازاريابان همان استفاده از رسانه هاي اجتماعي براي ارتباط با مشتريان فعلي و بالقوه، اما در نظر نمي چگونه آنها مي توانند مفاهيم بازاريابي محتوا را به مكالمات اين مشتريان معرفي كند.

Description: C:UsersShabaniDesktopStrategy-Unites-Content-Marketing-Social-Media-1.png

در اينجا چند راهنمايي هاي عملي براي پيوستن به بازاريابي محتوا و رسانه هاي اجتماعي مي باشد.

ايجاد محتواي قابل اشتراك گذاري

موفقيت مي آيد با محتواي برتر. مهمترين گام در ازدواج بازاريابي محتوا و استراتژي هاي اجتماعي است كه براي ايجاد بزرگ، محتواي قابل اشتراك گذاري. بهترين استراتژي اجتماعي در جهان نمي خواهد انجام خيلي براي كمك به اگر محتواي subpar است. بخش مهمي از ايجاد محتواي قابل اشتراك گذاري است در نظر گرفتن مخاطبان و در مورد چگونگي اصيل با آنها ارتباط برقرار فكر مي كنم. ايجاد محتوا است كه به مشتريان خود صحبت مي كند به عنوان افراد. آيا در مورد تبليغات نگران نباشيد - به جاي آن، شروع به صحبت و نشان شخصيت شما. با ايجاد مطالب مرتبط، شما روابط با مخاطبان خود را ساخت و احتمال به اشتراك گذاري افزايش دهد.

اهداف

تعيين دليل خود را براي بودن در رسانه هاي اجتماعي به طور كلي، و سپس شكستن كه پايين به همين دليل شما حفظ حضور در هر كانال شما تصميم به انتشار محتوا در. اهداف شما بايد خاص و دقيق چگونه شما مهمان از قيف خود را حركت باشد. فراموش نكنيد كه براي تعيين اهداف براي بازديد كنندگان خود را به عنوان به خوبي. چه مي خواهيد آنها را به انجام - مانند، نظر، به اشتراك گذاشتن؟ هنگامي كه شما مي دانيد آنچه شما مي خواهيد بازديد كنندگان خود را انجام دهيد، شما مي توانيد شروع به طراحي كمپين هاي كه آنها را منجر به دستيابي به اين اهداف.

بهينه سازي پيام هاي خود را براي هر كانال

هر كانال اجتماعي مخاطبان خود، قوانين و مقررات، و ويژگي هاي آن است. محتوا را نمي خواهد گسترش موثر اگر شما، خصيصه هاي ذاتي هر شبكه را ناديده گرفت. نگاهي هم به بهينه سازي پيام هاي خود را براي هر كانال اجتماعي فرد براي افزايش شانس خود را از درگير شدن با مخاطب. به عنوان مثال، فيس بوك به طور منظم ترفند الگوريتم آن براي تعيين محتواي خواهد مخاطبان يك صفحه برسد. اين بسيار مهم براي اقامت تا تاريخ در چنين به روز رساني، بنابراين شما بهتر مي تواند به هر دو مخاطبان خود را و خود را شبكه اجتماعي خياط مطالب خود را.

نظارت بر رسانه هاي اجتماعي براي ايده محتوا

آيا فقط "صحبت" در رسانه هاي اجتماعي - گوش دادن! سازمان ديده بان چگونه مردم ارتباط برقرار كردن با شما را در هر كانال و توجه به آنچه كه آنها در حال صحبت كردن در مورد. شما همچنين مي توانيد خوانندگان خود را بپرسيد آنها چه مي خواهند براي ديدن از شما در آينده و تركيب اين پيشنهادات را به طرح بازاريابي مطالب خود را. مطمئن باشيد كه به طور منظم با مخاطبان خود را درگير و استفاده از آنچه آنها به شما بگويم براي توسعه محتوا براي آينده است. در ادامه شما را گوش بيشتر به شما خواهيد ديد روند عملي پديدار شود.

Description: C:UsersShabaniDesktopStrategy-Unites-Content-Marketing-Social-Media-2.png

استفاده از رسانه هاي اجتماعي براي تست A/ B

شما بايد به طور منظم تست و اندازه گيري ميزان شما را در رسانه هاي اجتماعي منتشر براي تعيين محتواي بيشتر موثر است. پيام هاي تست در سراسر شبكه هاي مختلف براي ديدن آنچه كه بهترين طنين انداز با مخاطبان خود را. سعي كنيد چند نسخه هاي مختلف پيام هاي خود را. انجام اين كار اجازه خواهد داد كه شما را به ديدن چه نوع زبان و پيام مخاطبان خود را بهترين واكنش نشان مي دهد به. شما همچنين مي توانيد با ارسال بار براي يادگيري بار بهينه براي تعامل با مخاطبان خود را تجربه. داده ها از SumAll نشان داد كه هر شبكه اجتماعي زمان ايده آل خود را براي ارسال مطالب.

نتيجه نهايي

اين مهم است كه تشخيص تفاوت بين بازاريابي محتوا و رسانه هاي اجتماعي به منظور توسعه يك رابطه هماهنگ ميان اين دو. با كه انجام، بازاريابان هوشمند قادر به تشخيص و استفاده از زمينه هاي با هم تداخل خواهد بود.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ تير ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۲۷:۳۱ توسط:mind marketing موضوع:

آيا شما ندانسته فريب مشتريان به استفاده از خدمات خود را؟

عدم صداقت و بازاريابي اغلب دست در دست.

اين يك واقعيت بسيار مايه تاسف است اگر شما در حال تلاش براي يك بازارياب صادق است.

به عموم مردم، بازاريابي هيچ چيز كوتاه است اما تقلب است. و يك دليل براي آن وجود دارد. پس از همه، كه تا به حال ادعاهاي دروغين ساخته شده توسط يك شركت در مورد محصولات و يا خدمات خود را خال خال نه؟ و يا در مورد قيمت، در دسترس بودن و يا تحويل گمراه شده است؟

كسب و كار مشاوره اي هستند هيچ تفاوتي ندارد. هستند بسياري از مشاوران و سازمان هاي تكنيك هاي بي وجدان از به فريب مشتريان جديد به استفاده از خدمات خود را وجود دارد. چه حتي بدتر، بسياري از حتي متوجه است كه آنچه انجام مي دهند غير اخلاقي است و كسب و كار خود لطمه مي زند.

مانند اين 4 استراتژي براي مثال. در ابتدا، آنها حتي ممكن است مانند شيوه هاي كسب و كار مشروع احساس. در واقع هر چند، آنها راه نادرست براي فريب مشتريان به خريد و يا بيشتر خرج مي باشد.

طعمه و سوئيچ تبليغاتي

به گفته انجمن بازاريابي آمريكا، طعمه و سوئيچ است:

"تبليغات از يك محصول يا خدمات در يك قيمت غير منتظره اي كم با قصد تغيير مشتري به يك آيتم قيمت بالاتر هنگامي كه مشتري مي آيد به فروشگاه براي خريد آيتم آگهي. اين عمل غير قانوني است اگر مشتريان پيدا كردن آن دشوار يا غير ممكن به خريد آيتم آگهي. "

به عبارت ديگر، طعمه و سوئيچ تبليغات اتفاق مي افتد زماني كه شما آشكارا تبليغ يك سرويس ارزان تر، مميزي بسيار اساسي SEO به عنوان مثال. اما هنگامي كه يك مشتري نشان مي دهد مورد علاقه خود را در آن، يا شما ادعا مي كنند آن را نمي خواهد براي آنها كار مي كنند و ارائه گران تر يك يا استفاده از تكنيك هاي مختلف ديگر براي به دست آوردن آنها را به ارتقا دهيد.

در يك نگاه سريع اين ممكن است مانند يك تا فروش بي گناه است. در واقع هر چند، چرا كه مشتري عملا هيچ گزينه اي را براي خريد خدمات ارزان تر، اين يك استراتژي بسيار غير اخلاقي به آنها فريب به صرف تر است.

Piggybacking در برند رقيب

اين روش شامل استفاده از نام تجاري رقيب خود را و يا هر نام ديگر مرتبط با آنها را براي به دست آوردن ترافيك و قرار گرفتن در معرض براي خودتان (به عنوان مثال مناقصه در نام تجاري رقباي خود را و يا محصولات در لغات).

اگرچه بسياري از بازاريابان اين عمل نادرست در نظر نيست، آن را هنوز هم مانع از مشتريان جستجو قصد و اعتماد به عنوان آنها را مي كنيد آنچه آنها مي خواستند براي پيدا كردن.

با استفاده از تاكتيك ترس

ترس تبديل به يكي از احساسات شايع ترين استفاده شده توسط بازاريابان در برخي از صنايع (را داروسازي و يا مكمل هاي سلامت به عنوان مثال). پس از همه، آن درخواست تجديد نظر عاطفي قوي است كه مي تواند فشار هر مشتري براي خريد است.

شما در واقع ممكن است با استفاده از تاكتيك هاي ترس ندانسته به عنوان مثال با ارائه چشم انداز با چشم انداز اغراق آميز و منفي از يك آينده آينده براي كسب و كار خود را اگر آنها در جستجوگرها درگير نيست. اگر شما به اندازه كافي قانع كننده، شما مي توانيد چشم انداز به اقدام را بترساند.

مشكل با اين روش اين است كه هيچ كس را دوست دارد به احساس تحت فشار و يا دستكاري به يك خريد. اما هنگامي كه درآمد شما بستگي به مقدار از پروژه هاي جديد شما را در (كه يك مورد براي هر مشاور در واقع)، شما ممكن است احساس كنند كه با استفاده از تاكتيك ترس بهترين راه براي سرعت افزايش فروش خود را است.

بهينه سازي براي كلمات كليدي دروغين

مشتريان استفاده از كلمات كليدي براي يافتن اطلاعات، محصولات مرتبط يا خدمات مربوط به آنچه كه آنها در جستجوي. رتبه بندي براي كلمات كليدي مورد هدف يك راه بسيار خوبي براي ترويج كسب و كار است، همه ما مي دانيم كه.

بسياري از بازاريابان بيش از حد وسواس با به دست آوردن ترافيك كه آنها تصميم به بهينه سازي و پيشنهاد براي كلمات كليدي نامربوط، ساخت تصور كه آنها آنچه مشتريان به دنبال دارند. هنگامي كه فرود بر روي سايت، مشتريان متوجه است كه آنها در حال حاضر چيزي كاملا متفاوت ارائه شده است.

يك مثال رايج شامل عبارات مربوط كلمه "بررسي" (نكته: بسياري از شركت هاي نرم افزاري SEO استفاده از اين مناقصه ترفند براي رقيب خود محصولات "بررسي" و مشتريان برگشتاندن به سايت خود را به جاي).

عواقب عدم صداقت در بازاريابي

حتي اگر آن استراتژي نادرست مي تواند ترافيك رانندگي و حتي به شما مشتريان را، در دراز مدت آنها را مشكلات را براي شركت شما مي شود.

از دست دادن اعتماد مشتريان

مشكل اول اين است از دست دادن اعتماد مشتريان. وقتي كسي احساس مي كند كه آنها فريب خورده شده و يا تحت فشار به استفاده از خدمات خود را، شانس بسيار كمي كه مي خواهند يك نظر خوب در مورد شما توسعه و مي خواهد به همكاري با شما در آينده وجود دارد

به دست آوردن اعتبار بد

همراه با از دست دادن اعتماد مشتريان، شما همچنين ممكن است توسعه شهرت بد براي اعمال خود. در واقع يك شركت در اينجا در دوبلين كه براي استفاده از ترفندهاي سايه به فريب مشتريان به هزينه هاي بيشتر شناخته شد وجود دارد. نيازي به گفتن نيست، آنها به زودي از كسب و كار رفت.

مشتريان صحبت مي كنيد، و اين روزها نه تنها بين خود صحبت كنيد. آنها همچنين در پست آنچه آنها در مورد يك شركت احساس آنلاين، ارتباط شخصي خود و در سراسر جهان، از طريق انجمن ها و سايت هاي بررسي.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ تير ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۲۷:۰۷ توسط:mind marketing موضوع:

استراتژي هاي بازاريابي محتوا: رفتن از خوب به بزرگ

اگر شما در تلاش براي ايجاد ترافيك با كيفيت مناسب به وب سايت شركت شما، پس شما يكي از بسياري از بازاريابان و صاحبان كسب و كار كه از عدم ترافيك درست رنج مي برند مي باشد. راهنمايي هاي زير شما را به طراحي اولين كمك و پس از آن پياده سازي يك استراتژي محتوا، كمك خواهد كرد كه شما جمع آوري ترافيك مورد نياز براي دريافت كسب و كار جديد خود را به خارج از زمين.

تعريف بازاريابي محتواي با كيفيت

بازاريابي محتواي با كيفيت شامل حال توسعه محتواي منحصر به فرد كه به طور مستقيم به مخاطبان مورد نظر ارتباط برقرار. اين مي تواند اشكال مختلفي را:

        پست هاي وبلاگ همراه با مقالات

       كتاب هاي الكترونيكي و همچنين whitepapers

Infographics       ، از جمله تصاوير

       فيلم و پادكست

      ها نمودار ها تازه، از جمله نمودار داده

استراتژي بازاريابي محتوا قوي شامل همه انواع مختلف محتوا. استراتژي همچنين شامل فعاليت تهاجمي تبليغاتي. اين شامل كمپين هاي بازاريابي هدف جستجو پرداخت، برنامه هاي بازاريابي است كه به شدت درگير رسانه هاي اجتماعي و استراتژي هاي موثر مربوط به ايميل بازاريابي. لازم به ياد آورد كه محتواي بسيار مهم است. اگر محتواي بد است، پس بهترين استراتژي هاي تبليغاتي در جهان خواهد بود موفق به ارائه. اين بسيار مهم است كه براي بهترين محتواي موجود برويد و سپس آن را ترويج است.

رويكرد متمركز

بسياري از شركت هاي جهاني، با اين حال، كه تحت يك مسير كمي متفاوت است. آنها انجام داده اند تحقيقات گسترده (هر دو كمي و كيفي)، و در حال انجام چند چيز كه آنها را لبه بيش از رقباي خود را.

 

  تمركز تلاش در جهت محتواي آموزشي: زرنگ و دانا بازاريابان محتواي آموزشي را ايجاد كرده اند و پورتال محتواي كه شباهت به آنچه شركت هاي رسانه اي در حال كار بر روي براي چند دهه گذشته هدف قرار دادند. به عنوان مثال، P & G به طور معمول هدف قرار نوجوان و زنان جوان به فروش بوتيك محصول آن است. فقط خريداران خاص هدف قرار دادند.

باز كردن بازارهاي رسانه ها و يا مطالب جديد: بازاريابان محتوا بهتر كمك براي شكل دادن به داستان. در اين فرايند، اصطلاحات جديد ايجاد مي شود كه در نتيجه توسط رسانه هاي خارج از منطقه هدف استفاده مي شود. نمونه بارز از اين شركت زيراكس است.

اهميت گفتن يك داستان: محتوا است براي اولين بار ايجاد شده و سپس از طريق رسانه هاي سازمان هاي متعدد توزيع، كه شامل بازاريابي، رسانه هاي اجتماعي، جستجو، ايميل، روابط عمومي و تلفن همراه. براي هر شركت، محتويات همه رسانه ها بايد تراز را به تجربه مشتري عالي است. شركت هاي پيشرو اغلب افراد استخدام با تسلط بر داستان سرايي به اصلاح فرايند بازاريابي محتواي آنها.

درگير شدن كاركنان در ايجاد محتوا: بازاريابان حرفه اي به طور معمول درگير كاركنان در فرايند ايجاد محتوا. پرسنل شركت ها مشغول به مورد بسياري از جنبه هاي اين شركت به طور منظم وبلاگ. اين مي شود به خصوص حياتي كه يك شركت به دنبال كمك هاي مالي از شركت هاي سرمايه گذاري.

طرد نام تجاري: مشاهده شده است كه يك داستان بازاريابي مشترك است خيلي بيشتر زماني كه با نام تجاري است به دور از آن گرفته شده است. اعتبار و اعتماد با حذف فروش زمين ايجاد شده است.

به طور خلاصه، يك استراتژي بازاريابي جديد بايد تحول در شركت - هر دو در بخش بازاريابي و غير بازاريابي گروه ها.


برچسب: بازاريابي اينترنتي,سئو سايت,سئو,SEO,مايند ماركتينگ,بالاترين رتبه در گوگل,بالاترين رتبه در موتور هاي جستجو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ تير ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۲۶:۴۵ توسط:mind marketing موضوع:

HTTPS در حال حاضر هيچ سود رتبه بندي قابل توجه در گوگل، با توجه به گزارش

در طي ماه گذشته، گوگل اعلام كرد اين امر مي تواند به رتبه بندي افزايش به وب سايت هاي رمزگذاري شده، كه به معني وب سايت با HTTPS URL ها را افزايش خفيف در مقايسه با اگر آنها URL HTTP به طور منظم به حال دريافت كنيد. در حال حاضر Searchmetrics، ارائه دهنده جهاني منجر از نرم افزار بازاريابي ديجيتال، گزارش كه ادعا مي كند براي نشان دادن HTTPS در واقع هيچ سود رتبه بندي قابل توجه با Google در حال حاضر منتشر كرده است.

در مطالعه خود، Searchmetrics نگاه در رتبه بندي به طور متوسط از HTTP و HTTPS، به دنبال در هر دو آدرس ها و دايركتوري ها. براي كساني كه رتبه بندي، Searchmetrics محاسبه visibilities تجمعي SEO و در مقايسه با دو منحني با يكديگر در طول زمان.

در ابتدا به نظر مي رسيد اين بود كه در واقع افزايش آدرسهاي رمزگذاري در هفته گذشته ماه ژوئن و حتي يك بار مه 2013، كه جالب است زيرا كه كاملا كمي زودتر از اعلام گوگل وجود دارد.

پس از تجزيه و تحليل بيشتر Searchmetrics نتيجه گرفت كه، از زمان اعلام گوگل، هيچ رابطه اي شده است تا به امروز از داده ها بين HTTPS و رتبه بندي و نه تجزيه و تحليل يافت مي اختلاف بين HTTP و HTTPS وجود دارد.

ماركوس توبر، بنيانگذار Searchmetrics، مي گويد كه او معتقد است كه گوگل هنوز نورد نه از عامل رتبه بندي:

"به نظر من نتيجه، گوگل هنوز نورد نه از اين عامل رتبه بندي - و / يا اين عامل تنها مانند يك بخش كوچك از شاخص تا به امروز كه آن را ممكن است براي شناسايي آن را با داده هاي ما نمي تاثير مي گذارد."

بري شوارتز در موتور جستجو زمين نيز اشاره مي كند كه او تا به شده است تست به نفع ادعا رتبه بندي از HTTPS و تا به تفاوت متوجه نمي شود:

"من شخصا دو سايت از HTTPS رتبه عامل راه اندازي و من هم ديده اند، هيچ تاثير رتبه بندي قابل توجهي در هر دو سايت مهاجرت كرده اند. در واقع، من خوشحال بودم كه وجود دارد هيچ قطره در رتبه بندي و يا ترافيك از گوگل و نه براي ديدن بدون افزايش در رتبه بندي و يا ترافيك از گوگل، شگفت زده هستم."

بهترين ها را به دور از اين، به عنوان بري اشاره مي كند، اين است كه مهاجرت از HTTP به HTTPS حداقل خواهد رتبه بندي سايت شما در گوگل صدمه نمي زند. حتي اگر همه شواهد نشان مي دهد كه HTTPS هيچ سود رتبه بندي در لحظه اي كه هميشه مي تواند تغيير اگر گوگل تصميم مي گيرد آن را به يك سيگنال رتبه بندي بزرگ در آينده بيشتر است.


برچسب: بازاريابي اينترنتي,سئو سايت,سئو,SEO,مايند ماركتينگ,بالاترين رتبه در گوگل,بالاترين رتبه در موتور هاي جستجو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ تير ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۲۶:۲۴ توسط:mind marketing موضوع: