بازاريابي اينترنتي و سئو

چگونه به نوبه خود مشكل SEO اعتبار به سرمايه

بسياري از بازاريابان دهد تا در جستجوگرها در دسترس نباشد به همين دليل.

"اجازه دادن به مشتريان بالقوه SEO تنهايي با اسپم و فروشندگان كم كيفيت است يك راه حل مناسب نمي باشد "

هر چند. چه استراتژي را مي توان به كار به نوبه خود مشكل واقعي را به يك مزيت رقابتي؟ آيا ما مي توانيم حتي آن را درمان مانند يك دارايي؟

 

SEO يك كلمه كثيف است

اول از همه، اجازه دهيد آن چهره: SEO يك كلمه كثيف، بيش از هر زمان است. شما نمي توانيد مي گويند "ساختمان پيوند" ديگر و يا حتي "لينك" بدون صدايي "غير طبيعي" البته مانند يك دزد. اين گسل تمام گوگل نيست، با وجود سابقه شركت از سياست تبليغاتي مشكوك براي به روز رساني آن و مجازات گسترده ميليون ها نفر از سايت هاي در معرض. سال هاي اوليه SEO شده است بسيار شبيه غرب وحشي، يكي به شدت در اوايل فيلم كلينت ايستوود به تصوير كشيده شد.

"آدم هاي خوب به ندرت به دست آورد. و هنگامي كه آنها انجام داد، آنها به ندرت آدم هاي خوب ديگر بود."

من ذكر شده است برايان رئيس Backlinko زيادي در ماه هاي اخير به دليل اينكه او به من الهام فوق العاده. وقتي كه من او را براي اولين بار در سال گذشته را ملاقات نمود، او گفت: چيزي كه من مي خواستم استناد به از زمان اما در واقع هرگز زمينه مناسب براي حال. او چيزي در امتداد آن خطوط اظهار داشت:

"من خوشحالم كه بسياري از احمقها گرفتن SEO همه اشتباه و فروش تلخه وجود دارد!بدتر آنها بهتر براي من چون من مي ناهار خود را به خوردن هستند!"

در ابتدا من بود مانند "errr، كه مساله يك كمي خودخواه"، اما ديگر من در مورد آن فكر روشن تر به من حكمت از آن تبديل شد.

توقف هرزنامه مانند يك راهب

فكر كردن در مورد آن در حال حاضر حتي مرا به ياد داستان هاي باستاني ذن بودايي از يك راهب كه شاهد نزاع و جدال. دو مرد به شدت مبارزه شد زماني كه او وارد شدند. مردم در اطراف ترس بيش از حد به دخالت بودند، از اين رو مبارزه نگه داشتم.

"به جاي تلاش براي متوقف كردن آنها به عنوان انتظار مي رود يك راهب به انجام، او آغاز شده كف زدن و فرياد براي آنها را به مبارزه نگه داريد."

تماشاگران عصباني شد و شروع به پرتاب سوالات در راهب مانند "چرا شما تحريك مي شوند مبارزه؟"، "چه نوع يك راهب هستي؟". جو متشنج شد و صداي بزرگ بلندتر تا دو مرد در نهايت متوقف شد به اطراف نگاه چه اتفاقي مي افتد. سپس راهب تنها گفت: چه چيزي مي خواهيد، من مبارزه را متوقف، نمي كنم؟

شنا در برابر جزر و مد

بر خلاف برايان دين و راهب دانا، من شده اند مصرف گرما از هر دو طرف براي سال. ميانگين مردم از من بودن دزد SEO فرض من به عنوان يكي از "يكي از آنها" متهم در حالي كه اسپم من براي بودن ابلهانه تلاش براي اخلاقي توسط مردم فريب نمي تمسخر. در اين ميان، برخي ديگر سريع به پشت عناوين بازاريابي پنهان با وجود انجام جستجوگرها به طوري كه آنها لازم نيست به صورت مشكل اعتبار در همه بوده است.

"در حال حاضر من معتقدم كه شما مي توانيد دستان خود را كف زدن و همه احمقها كه در حال ارسال نامههاي پستي توده به unsuspecting مردم و فروش هرزنامه تحت پوشش SEO تبريك مي گويم."

بيشتر اين اسپم خورد آسان تر از آن است كه براي پزشكان SEO حلال به بالا آنها را افزايش يابد. امروز، آن كافي است براي ارسال پستي دسته جمعي خيره با "آقايان محترم" به صدا قابل اعتماد به عنوان يك SEO نيست.شياد و حقه نا اميد كننده نوار كيفيت بسيار است كه شما لازم نيست به پرش ارتفاع ديگر به چوب از كاهش.

وبلاگ نويسي و طراحي وب خورد بيش از حد

من در وب به اندازه كافي بلند تا شاهد مشكلات شهرت ساير رشته ها نيز بوده است. من به ياد داشته باشيد هرزه بد طراحي وب از سال هاي اوليه. در حال حاضر در دهه نود هيچ كس مي خواست به آن مي شود كه - نه طراحان واقعي و نه برنامه نويسان كه از سايت هاي ساخته شده است. مردم با اغلب به نام غلط بود. ما HTML-برنامه نويسان براي مثال ناميده مي شدند به طوري كه برنامه نويسان واقعي چندشم. پس از همه HTML غير فعال است حتي يك زبان برنامه نويسي بر اساس تعريف آن نيست.

وبلاگ نويسان مقياس بيش از حد در روزهاي اوليه در نظر گرفته شد. روزنامه نگاران را بر روي وبلاگ نويسان براي عدم حرفه اي، تعصب و خودخواهي نگاه كرد. وبلاگ نويسان نوشتن شد قطعه نظر كم عمق در بهترين حالت با توجه به نويسندگان واقعي است. براي سال هاي وبلاگ نويسان به تحريك كننده در نظر گرفته شد. حتي شهروندان قديمي مدرسه آنها را با تحقير براي نوشتن به سبك-نفس رانده و عدم ارزش جامعه مشاهده شده است. صدها ميليون ها نفر از وبلاگ كم كيفيت وجود دارد اما در حال حاضر اين منعكس كننده تصوير كلي از وبلاگ؟ شماره

در پشت شرايط مختلف راه حل پنهان؟

در طول اين سالها بسياري از هنرمندان كه قبلا به عنوان پزشكان SEO شناخته شده اند نام برند خود شده خود، اغلب به عنوان نوعي از بازاريابان. با توجه به آخرين روند آنها حرفه خود به عنوان نام

بازاريابي آنلاين

بازاريابي بين المللي به درون

بازاريابي محتوا

بازاريابي ديجيتال

شما نام آن را. برخي مي تا آنجا كه بيان كرد كه "SEO تنها بازاريابي" برويد.

اين يك واكنش قابل درك است. من شاهد گرايشات مشابه با وبلاگ نويسان و طراحان وب ام.

وبلاگ نويسان سعي مي برند وبلاگ خود را به عنوان مجلات آنلاين به عنوان مثال. بسياري از طراحان وب كردم خجالت مي كشم به عنوان چنين اشاره مي شود به طوري كه آنها را با مسير در حال حاضر مد روز از تماس UX كار و يا تجربه كاربر طراحي خود انتخاب كرد.

"اين استراتژي دفاعي است حتي به حرفه محدود نمي شود."

وقتي كه من ديكتاتوري در لهستان فرار كرد و در دهه هشتاد به نزديك آلمان غرب نقل مكان كرد، بسياري از مردم ديگر ورود اينجا از لهستان سريع به جذب و آنها تصميم به كسي كه آنها لهستاني نبودند بگوييد. آنها شرمنده از تبار بودند و سعي به پنهان كردن آن گاهي اوقات بودن "آلمان تر" از آلماني ها خود را. بدتر از همه، آنها حتي بر روي ديگر خارجي و مهاجران نگاه كرد.

در اين راه حل به اكسل

نه تغيير نام، مخفي و نه جذب راه حل مناسب مي باشد. اين فقط راه هايي براي فرار از اين مشكل هستند. تنها راه حل مناسب است به اكسل در رشته خود، بهتر از ديگران است. بدتر از ديگران آسان تر آن است را براي شما به اكسل.

"در جستجوگرها ما شاهد دوران طلايي از فرصت در حال حاضر."

بسياري از كارشناسان آگاه نكرده اند به انجام برخي از انواع بازاريابي به جاي در حالي كه موج بزرگي از احمقها كه به عنوان كارشناسان جستجوگرها مطرح است خيلي آسان به گشت و گذار در آن شما فقط نياز به ايستادن مستقيم و اجازه دهيد آن را به شما ادامه مي دهند.

من شاهد برخي افزايش شهاب سنگي از پزشكان كه قبلا ناشناخته اند. اين فقط برايان دين نيست. برخي از جنبه هاي مشترك هر حرفه اي شگفت انگيز در تو رفتگي در ديوار SEO وجود دارد. اجازه بدهيد آنها را به طور خلاصه:

1-نام تجاري شخصي مناسب، توسط افشاي نه تنها نام خود را بلكه سن، داستان خود را و محل نگهداري

2-وبلاگ محبوب با مطالب ارزشمند را به صورت منظم و يا حداقل مكرر، معمولا يكي است كه قابل خواندن براي مخاطبان بزرگتر ديگر از چند صد كارشناسان جستجوگرها

3-مشاركت جامعه اصل آنلاين بلكه در زندگي واقعي و قدرداني از همسالان و كارشناسان صنعت

ديگر از آن، همانطور كه در بالا ذكر شد: فقط به نظر نمي آيد احمق مانند احمقها كه در ارسال هرزنامه ايميل به همه و پدربزرگ و مادربزرگ خود را نگه داريد. آنها ممكن است پول با اين مدل كسب و كار كسب اما تا حالا كسي خواهم كه به دنبال مسخره زماني كه شما مي توانيد آن را به راه راست را؟ در غرب وحشي، مدل كسب و كار از گاوچران اسلحه به دست است بيش از حد outlived شده است. دير يا زود در وب به دنبال خواهد داشت.


برچسب: بازاريابي اينترنتي,سئو سايت,سئو,SEO,مايند ماركتينگ,بالاترين رتبه در گوگل,بالاترين رتبه در موتور هاي جستجو،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ تير ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۲۸:۴۵ توسط:mind marketing موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :