بازاريابي اينترنتي و سئو

چگونه مي توانيم در سال 2014 يك طراح ماهر seo شويم؟

اين پست قصد دارد تا اطلاعات شما درباره ي سئو را ارتقاء دهد و به شما راه هاي سود بردن از سئو را در سال 2014 ياد دهد.

1-تغيير رويكرد خود نسبت به ساختمان لينك

اولين چيزي كه شما بايد در ذهن نگه داريد كه دليل شما جستجوگرها به جاي اينكه يك نجار، لوله كش، معلم مدرسه و يا فلان چيزصرفا نشده است زيرا شما مي خواهيد به اين صنعت را آلوده و آن را بد نام است.

اگر شما يك كلاه سياه و سفيد، اين پست هيچ ربطي به با شما است. اگر شما نيست و در عوض درآمد مشتريان و آنها قول كه به اصول كلاه سفيد چوب اما واقعا نيست به آن چسبيده اند، اين پست همه چيز را با شما است.

مطمئن, به عنوان مشاور جستجوگرها است كه تازه شروع كردن، بسيار پر سود براي شما به اهرم سايت هايي كه براي دريافت لينك از آسان است، اما رفتن نيست كه مسير مگر حفظ مشتري شما چيزي نيست (و اگر من با شما scammer، سپس تماس نمي ذهن) بنظر مي رسد.

تا زماني كه شما در نظر خودتان كلاه سفيد، هيچ راه شما مي توانيد يك دوجين از سايه لينك بالاي سايت در غير اين صورت پاك نم نم و دور با آن وجود دارد. نه تنها الگوريتم هاي گوگل دقيق تر رو در زمان هاي اخير از هر زمان در گذشته، گوگل اسپم وب كتابچه راهنماي تيم نيز به بسيار كمتر تمايلي مورد ناديده گرفتن سايت با تنها تعداد انگشت شماري از لينك هاي بد كردم به نظر مي رسد — كه اساسا بدان معني است كه حتي يك رويكرد كلاه خاكستري نسبت به سايت خود داشتن است ريسك تر از هميشه قبل از.

هر چه سخت و يا خسته كننده اين صداها براي به دست آوردن لينك تنها با استفاده از محتواي سايت شما و فرم هاي ديگر از ارزش واقعي داريد. اين نه تنها امن است، اما نيز موثر است. كلاه سياه حتي با داشتن يك زمان سخت در حال حاضر رتبه بندي سايت هاي جديد با لينك قوي ترين با گوگل در همه جديد گودال ماسه بازي 2.0. نظر شخصي من اين است كه معيارهاي واقعي سايت (مانند تعداد بازديد كننده منحصر به فرد روزانه سهام اجتماعي، و غيره) به اعتبار سايت لينك مقام قبل از آن را افزايش مي دهد به سايت هاي مرتبط را از اولين سايت با استفاده از گوگل است. در حال حاضر، بسياري از سياه كلاه راز ارتباط با خبرنگاران بي بي سي و سي ان ان به آنها زمين قدرتمند لينك از اين سايت ها، بنابراين من مي خواهم بگويم گوگل شده اند نسبتا موفق به آنچه آنها مي خواستند براي رسيدن به (كاهش اثربخشي كلاه سياه SEO).

2- تمركز بر معيارهاي تعامل كاربر سايت

Google متكي به جستجوي pogo چسبيده عامل و نرخ گزاف گويي صفحه خاص در ميان بسياري از عوامل ديگر در تعيين ارزش واقعي يك صفحه براي كاربران. ارزش بيشتري صفحه شما، آسان تر از آن است كه به مشاهده و كشف براي بازديد كنندگان خود را. و هر چه سريعتر اين بارهاي، بيشتر احتمال دارد بازديد كنندگان خود را به ارتباط برقرار كردن با آن به اشتراك گذاشتن آن را در سراسر در شبكه هاي اجتماعي خود و ماندن در اين صفحه براي مدت زمان طولاني خواهد بود. به عبارت ساده، گوگل مي خواهد به آن صفحات در SERPs خود است كه هر سه از معيارهاي فوق به كمال برآورده جستجوگران مفاهيم را راضي كنيد تا حد امكان بازگشت. دليل آن است كه قادر به برآورده searchers خود مفاهيم بهتر از رقابت خود را پس از همه، احتمالا تنها دليل گوگل اين است كه تا حد زيادي محبوب ترين موتور جستجو در جهان است.

به طور خلاصه ارائه محتواي درجه است كه بازديد كنندگان خود را دوست دارم، براي اطمينان از سرعت بهينه سايت و shareability اجتماعي.

3-جستجوگرها فني هنوز هم مهم است

مثل قديم بار ديگر هنگامي كه سايت خود را رتبه بالاتر از رقيب به سادگي چون شما وقت خود را در يك ساختار مناسب توسعه و رفع مسائل در حالي كه نمي رقابت خود را سرمايه گذاري كرده بود. در يك دنياي ايده آل، متشكل از تمام سايت هاي ارائه عالي مطالب و سايت طرح هاي كه لذت بردن از تعامل با براي بازديد كنندگان، جستجوگرها فني خواهد شد چه خواهيد سايت خود را از بقيه متمايز.

ارائه يك نقشه براي كاربران، ناوبري سايت روشن و آسان به درك، رفع خطاهاي فني اشتباه پاسخ HTTP و يا لينك هاي خراب و يا تغيير مسير مردگان/از دست رفته مي خواهم--همه بيش از حد پايه ممكن است صدا اما آنها چيزهايي كه به ذهن شما بازاريابان محتوا متوسط در ابتدا خواهد آمد و با تمركز در جستجوگرها فني در كنار مطالب و محتوا بازاريابي بدهد توانايي خود را به سايت هاي رتبه افزايش سطح مختلف.

4-اجازه دهيد Google دسترسي به سايت شما جاوا اسكريپت و CSS

بسياري از مردم، به خصوص وردپرس سايت صاحبان اند تمايل به مسدود مرتبه از دسترسي به بسياري از فايل هاي CSS و JS سايت هاي خود را (وپ كاربران تمايل به مسدود كردن وپ-شامل دايركتوري با استفاده از robots.txt). گوگل به طور فزاينده اي باهوش تر از نظر درك جاوا اسكريپت و CSS تبديل شده است. آنها در حال حاضر حتي به واكشي شما اجازه و بارگزاري صفحات سايت شما و اجازه شما چگونه صفحه به مرتبه ميرسد

Description: C:UsersShabaniDesktopgoogle-render.jpg

اگر مرتبه از دسترسي به فايل هاي CSS و JS مهم مسدود شده است، صفحات درست نمي تواند ارائه و از اين رو مكان هاي واقعي از عناصر مختلف در صفحه تعيين مي كند. در صورتي كه قادر به قرار دادن تبليغات در سايت شما هستيم، آن را تعيين كند چگونه بسياري از آنها بالا برابر قرار مي گيرد. اما شما كمتر احتمال دارد به نفع شك به عنوان در بر داشت توسط Yoast صورت چند مشتري خود را سايت هستند.

براي تعيين اگر سايت شما مرتبه از ديدن JS و CSS فايل، شما مي توانيد چند صفحه از سايت شما واكشي به عنوان ابزار گوگل استفاده ميشوند و اگر آن قادر به بارگزاري صفحه به طور كامل مسدود مي كند، آن خودكار كه منعكس كنيد. هنگامي كه شما برو از طريق فهرست منابع مسدود شده، اگر همه آنها را از منابع خارجي در حال حاضر شما بايد جريمه شود اما اگر هر كدام از آنها در سايت خود به ميزباني، شما ممكن است بخواهيد به مرتبه ي دسترسي به آنها.

5-توليد محتوا دارايي مانند يك حرفه اي

توليد محتوا دارايي يكي از بهترين راه براي ساخت قدرت آنلاين و جذب يك تن از لينك هاي مربوطه، با كيفيت بالا است. هر چند آن را در بودجه انجام مي شود مانند هر چيز كه بازده نتايج شگفت انگيز آن خيلي آسان به انجام نمي باشد. توليد محتوا دارايي در واقع سه مرحله است:

         1-  تحقيق در زمينه خود را و درك چه بهتر كار ميكند از گرفتن لينك،توجه و اجتماعي سهام.

         2- مطالب خود را برنامه ريزي — جمع آوري و ساماندهي ايده هاي خود را.

         3- اجراي طرح هاي خود را--نوشتن (اگر متني است)، طراحي (اگر بصري است) و يا قطعه محتوا را به طور كلي.

علاوه بر اين، براي افزايش تعامل با كاربر و قرار گرفتن در معرض، شما مي توانيد روش ارتقاء محتواي اهرم، يا ايجاد انگيزه براي مردم براي به اشتراك گذاشتن مطالب خود را در اطراف.

يكي از مهم ترين چيزهايي است كه شما بايد در ذهن نگه داريد كه شما بايد سازگار با توليدات محتواي خود است. اگر شما به اندازه كافي افراد علاقه مند از طريق اول عمده مطالب دارايي هاي خود، اغلب آنها بيشتر از شما به دنبال كنيد. اگر شما هر قطعه مطالب جديدتر فشار نيست پس از آن براي يك مقدار به اندازه كافي طولاني از زمان, شما دليل كه چرا مردم به اندازه كافي نااميد خواهد شد و شايد هرگز خود را دوباره سايت است. بنابراين، شما بايد سازگار با توليد محتواي دارايي و حفظ فاصله زماني ثابت براي هل دادن مطالب جديدتر. براي مطالب شما بايد كمك به شما براي داشتن يك نقشه جريان مناسب توليد ايده محتوا يكي پس از ديگري و در توليد محتوا شما سازگار باشد.

6- ترويج دارايي هاي مطالب خود را مانند يك حرفه اي

فقط توليد محتوا كافي نيست. شما فقط نمي تواند تكيه بر ارزش آن به تنهايي آن را براي رسيدن به حق مردم است كه احتمال دارد پيوند به آن از سايت خود را خواهد. من به شما يك مثال كردن ضرب و شتم به من بدهيد. بسياري از مردم فوق العاده و در عين حال هر روز در جهان كه براي ما ناشناخته باقي مي ماند تا نشنال جئوگرافيك, كشف, تاريخچه كانال پخش برنامه خود داستان و سهام آن با بقيه جهان زندگي مي كنند. و حتي مردمي پشت گفت: تلويزيون كانال به كسي كه به آنها در مورد اين افراد فوق العاده اند.

مگر اينكه آژانس روابط عمومي اختصاص داده شده كار پشت صحنه ترويج مطالب خود را تمام روز شما تا نقش ترويج مطالب خود و كه بيش از حد، بسيار جدي بايد. اگر قطعه محتوا را واقعا با ارزش است كه نبايد سخت. اگر هدف اصلي شما اين است براي به دست آوردن لينك با استفاده از قطعه مطالب شما بايد رسيدن به دو نوع از مردم:

  1. مردم (با وب سايت هاي) در صنعت شما كه سابقه اشتراك گذاري / لينك دادن به قطعه مطالب ارزشمند در سايت هاي ديگر. اگر شما هر آنچه تجربه در صنعت شما بايد بدانيد در مورد برخي از اين افراد.
  2. افرادي كه چنين سابقه ندارد اما افراد بسيار مهم تر با موارد زير قابل توجهي بزرگتر و يا وب سايت بهتر هستند. مگر مطالب خود را در ميزان موفقيت خود را بسيار كم با اين افراد خواهد يك-از-نوع در صنعت شما، اما سهم خود را و يا لينك پتانسيل تغيير سايت شما براي هميشه لطفا براي آينده است.

 

حتي چيزي ساده به عنوان يك پيام درخواست بازديد كننده به صفحه در شبكه هاي اجتماعي در انتهاي پست از جمله كمك مي كند.

نتيجه گيري:

حال جستجوگرها 2014 نسخه تنها در مورد دانستن در مورد استراتژي هاي دقيق ديگر نيست. هم مورد يادگيري چگونه به استفاده از مغز خود خلاقانه براي دريافت جلوتر از رقابت خود را. اين احتمالا خبر خوب براي وب، كه اغلب شاهد SEOs هرزه نگاره، وارد جهنم از آن, به جاي اضافه كردن هر چيزي از ارزش هاي خلاق و معنوي است.

نظر شما در مورد دولت جستجوگرها در سال 2014 و فراتر از آن فكر و چگونه SEOs به آن انطباق بايد? من دنبال جلو به اشتراك گذاري خود را در بخش نظر.

 

 


برچسب: بازاريابي اينترنتي,سئو سايت,سئو,SEO,مايند ماركتينگ,بالاترين رتبه در گوگل,بالاترين رتبه در موتور هاي جستجو،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ تير ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۲۹:۱۵ توسط:mind marketing موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :